O nas


DFK - Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o. jest młodą organizacją powstałą z inicjatywy grupy pracowników jednej z dużych sieciowych firm consultingowych. Udział grona specjalistów z dziedzin takich jak usługi księgowe, doradztwo podatkowe, audyt czy implementacja systemów finansowo-księgowych pozwolił na skonstruowanie jak sądzimy kompleksowej oferty, którą kierujemy do małych i średnich firm głównie z udziałem kapitału zagranicznego, oczekujących od księgowego nie tylko prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych i przygotowywania rozliczeń podatkowych ale również porad z zakresu szeroko rozumianych finansów, doradztwa prawno-podatkowego obejmującego:


  • planowanie podatkowe,
  • ocenę projektów inwestycyjnych,
  • pomoc w przygotowywaniu budżetów,
  • raportowanie wg Standardów IAS,
  • badanie sprawozdań finansowych,
  • przeglądy ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie projektów typu due dilligence,
  • doradztwo przy konstruowaniu umów handlowych,
  • wdrożenia systemów finansowo-księgowych (Microsoft Dynamics NAV).

 

Trzon zespołu DFK stanowią wieloletni pracownicy firm consultingowych. Współpracujemy zarówno z polskimi jak i brytyjskimi biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi oraz prawnikami. Większość z nas biegle włada językiem angielskim, co pozwala na swobodne kontakty z macierzystymi spółkami naszych klientów, zarówno w celu zapewnienia spójności w prowadzeniu ksiąg, jak i sprawnej komunikacji.


Mamy doświadczenie we współpracy z klientami reprezentującymi większość branż gospodarki w tym firmami handlowymi, produkcyjnymi, usługowymi, a także organizacjami świadczącymi wsparcie finansowe dla Polski w ramach funduszy UE. Szczególnym doświadczeniem możemy się wykazać w obsłudze spółek budowlanych i deweloperskich.


Nasi klienci to oprócz firm polskich, firmy z Belgii, Włoch, Hiszpanii, Grecji, Norwegii, Czech, Rosji oraz od kilku lat grupa spółek z Wielkiej Brytanii, USA i Izraela.


W DFK pracujemy na nowoczesnych narzędziach informatycznych obejmujących zarówno zaawansowany technicznie sprzęt, jak i nowoczesne oprogramowanie umożliwiające nam prowadzenie projektów księgowych dla klientów nawet o strukturze wielooddziałowej.


Doświadczenie zdobyte w pracy z szerokim wachlarzem firm pozwala nam na pracę właściwie w dowolnym zaproponowanym nam systemie finansowo-księgowym. Jednak naszą specjalizacją wyróżniającą biuro rachunkowe Navision jest praca w systemie Microsoft Dynamics NAV. 

Kontaktul. Leszno 14
01-192 Warszawa


tel: +48 22 536 76 00
fax: +48 22 536 76 01


e-mail: office@dfk.pl

 


Napisz do nas

O NAS

Dowiedz się
kim jesteśmy »

USŁUGI

Poznaj naszą
ofertę »

ZESPÓŁ

Poznaj naszych
specjalistów »