Księgowość Navision


DFK, jako biuro rachunkowe Navision pracuje na jednym z najnowocześniejszych i najszybciej zdobywających popularność systemów księgowych - Microsoft Dynamics NAV (poprzednia nazwa Navision).


We współpracy z
Microsoft Certified Business Solutions CentreSoftart Sp. z o.o. oraz Acreo Sp. z o.o. - świadczymy usługi związane z wdrożeniem systemu Microsoft Dynamics NAV, a w szczególności w zakresie opracowania potrzeb Klienta, a następnie dostosowania systemu do specyfiki prowadzonej przez niego działalności.


System Microsoft Dynamics NAV polecamy przede wszystkim Klientom, dla których istotnym elementem jest nadzór nad ewidencją i raportowaniem przychodów oraz kosztów w podziale na wybrane grupy lub elementy struktury organizacji. Może to być na przykład ewidencja w podziale na prowadzone projekty lub oddziały spółki (zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne), czy kodowanie według grup pracowniczych (zespoły).


Wszystkie możliwości kodowania przychodów i kosztów są bezpośrednio powiązane z planem kont, mogą więc jednocześnie odnosić się do zasobów biznesowych Klienta, a z drugiej strony mieć istotną wartość dla działu księgowego, w tym także do tworzenia tradycyjnego raportowania w oparciu o konta księgi głównej. Rozwiązanie to zapewnia możliwość pogodzenia wielu różnych potrzeb i znalezienie informacji patrząc z kilku odmiennych punktów widzenia (np.: analizy zarządczej, podatkowej, kontrolnej, sprawozdawczej itp.).


Jednocześnie mamy też wbudowaną w system możliwość prowadzenia budżetów i automatycznego raportowania ich realizacji, co pozwala na bieżącą kontrolę realizacji założonych celów.


Struktura programu pozwala też na zaprojektowanie procesu obiegu dokumentów wraz z ich unikalnym dla każdego Klienta sposobem akceptacji, przypisania odpowiedzialności oraz ustawienia dostępów do takiego obszaru informacji, jaki przynależy do danego pracownika.


Innymi słowy system umożliwia bardzo łatwe dopasowanie ustawień do sposobu działania organizacji i umożliwia zapisanie dużej ilości procesów w jednej bazie informacji.


W rozwiązaniach które wdrażamy istnieje też możliwość przygotowania ustawień zapewniających zdalne połączenie z Microsoft Dynamics NAV, w związku z czym praca z danymi może odbywać się zdalnie, praktycznie z dowolnego miejsca na świecie.


DFK prowadzi także szkolenia i konsultacje w zakresie obsługi i praktycznego wykorzystania możliwości systemu.

Kontaktul. Leszno 14
01-192 Warszawa


tel: +48 22 536 76 00
fax: +48 22 536 76 01


e-mail: office@dfk.pl

 


Napisz do nas

O NAS

Dowiedz się
kim jesteśmy »

USŁUGI

Poznaj naszą
ofertę »

ZESPÓŁ

Poznaj naszych
specjalistów »